Kontakta oss

Krister Knutsson
Projekt-, Projekterings- och Byggledare samt VD
Telefon: 08 -522 334 11, 070 -747 00 44

Email: krister.knutsson@rockstore.se

Anders Brattsell

Projekt-, Projekterings- och Byggledare samt Styrelseordf.

Telefon: 08 -522 334 14, 070 -720 08 55

Email: anders.brattsell@rockstore.se

 
 
 
Namn   Telefon E-mail
.
Therese van Kerkvoorde Ekonomi 073-339 65 50 therese.van.kerkvoorde@rockstore.se
.
Per Ulvehed Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-845 08 50
per.ulvehed@rockstore.se
 
.
Charlotte Brattsell
(fd. Bjurquist)
Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-742 77 17
charlotte.brattsell@rockstore.se
 
.
Eva Åberg Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-750 13 18 eva.aberg@rockstore.se
.
Fredrik Lennholm Projekt- och Byggledare 070-091 60 18 fredrik.lennholm@rockstore.se
.
Jimmy With Projekt- och byggledare 070-349 34 28 jimmy.with@rockstore.se
.
Johan Halvarsson Projekt-, Projekterings- och Byggledare 079-074 34 26 johan.halvarsson@rockstore.se
.
Lennart Gimbergsson Byggledare 070-398 14 70 lennart.gimbergsson@rockstore.se
.
Linda Cronebäck Projekt- och Projekteringsledare 073-650 09 22 linda.croneback@rockstore.se
.
Marie Svensson Projekt- och Projekteringsledare 070-860 34 29 marie.svensson@rockstore.se
.
Martin Lundberg Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-778 93 63 martin.lundberg@rockstore.se
.
Mikael Gustafsson Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-797 34 21 mikael.gustafsson@rockstore.se
.
Pär Zitting
 
Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-884 86 80 par.zitting@rockstore.se
.
Pär Eriksson Projekt- och Byggledare 070-090 34 27 par.eriksson@rockstore.se
.
Roger Queckfeldt Projekt- och Byggledare 076-949 60 99 roger.queckfeldt@rockstore.se
.
Susanne Moberg Projektledare och Exploateringsingenjör 072-250 74 25 susanne.moberg@rockstore.se
.
Synnöve Adenberg Projekt- och Byggledare 070-746 34 28 synnove.adenberg@rockstore.se
.
Xazal Lundin Projekt- och Byggledare 070-760 81 33 xazal.lundin@rockstore.se

 

Här finns vi

Adress

Rockstore Engineering AB

Sjöviksbacken 26 

117 43 Stockholm 

 

Telefon

08-645 08 50

 

E-mail

sthlm@rockstore.se