Kontakta oss

Krister Knutsson
Projekt-, Projekterings- och Byggledare samt VD
Telefon: 08 -52 23 34 11, 070 -747 00 44

Email: krister.knutsson@rockstore.se

Per Ulvehed

Projekt-, Projekterings- och Byggledare samt Styrelseordf.

Telefon: 08 -522 33 412, 070 -845 08 50

Email: per.ulvehed@rockstore.se

Namn   Telefon E-mail
Anna-Karin Wennersten Ekonomi 08 -645 08 50 anna-karin.wennersten@rockstore.se
Anders Brattsell Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-720 08 55 anders.brattsell@rockstore.se
Charlotte Bjurquist Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-742 77 17 charlotte.bjurquist@rockstore.se
Eva Åberg Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-750 13 18 eva.aberg@rockstore.se
Fredrik Lennholm Projekt- och Byggledare 070-091 60 18 fredrik.lennholm@rockstore.se
Johan Halvarsson Projekt-, Projekterings- och Byggledare 079-074 34 26 johan.halvarsson@rockstore.se
Kalle Hellbom Projekt- och Projekteringsledare 070-091 64 20 kalle.hellbom@rockstore.se
Lennart Gimbergsson Byggledare 070-398 14 70 lennart.gimbergsson@rockstore.se
Linda Cronebäck Projekt- och Projekteringsledare 073-650 09 22 linda.croneback@rockstore.se
Martin Lundberg Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-778 93 63 martin.lundberg@rockstore.se
Mikael Gustafsson Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-797 34 21 mikael.gustafsson@rockstore.se
Pär Zitting
(fd. Engström)
Projekt-, Projekterings- och Byggledare 070-884 86 80 par.zitting@rockstore.se
Pär Eriksson Projekt- och Byggledare 070-090 34 27 par.eriksson@rockstore.se
Roger Queckfeldt Projekt- och Byggledare 076-949 60 99 roger.queckfeldt@rockstore.se
Susanne Moberg Projektledare och Exploateringsingenjör 072-250 74 25 susanne.moberg@rockstore.se
Synnöve Adenberg Projekt- och Byggledare 070-746 34 28 synnove.adenberg@rockstore.se
Xazal Lundin Projekt- och Byggledare 070-760 81 33 xazal.lundin@rockstore.se

 

Här finns vi

Adress

Rockstore Engineering AB

Sjöviksbacken 26 

117 43 Stockholm 

 

Telefon

08-645 08 50

 

E-mail

sthlm@rockstore.se